Vállalati értékesítő (PE - 9038)

2018-12-06-Budapest-Értékesítés/Marketing
A leendő munkatárs feladatai:

– Az alkalmazotti juttatások termékcsoport vállalati ügyfeleknek szóló értékesítése, új üzleti lehetőségek felkutatása az alkalmazotti juttatások termékcsoportra vonatkozóan,
– az üzletág működésének közvetlen támogatása – részvétel a teljes munkafolyamatban,
– az együttműködés logisztikájának koordinációja és adminisztrációja,
– ügyfelekkel való aktív kapcsolattartás,
– rendszeres és eseti jelentések elkészítése magyar és angol nyelven
-aktív részvétel a vállalati célok és előírások teljesítésében.

A jelentkezés feltételei:

– Felsőfokú végzettség,
– minimum 2 éves B2B értékesítési tapasztalat,
– B kategóriás jogosítvány,
– felhasználói szintű számítógépes ismeret (Office),
– magabiztos angol-nyelvtudás,
– kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és prezentációs készség,
– eredményorientáltság
– önálló munkaszervezésre, munkavégzésre való képesség,
– csapatmunkára való képesség,
– ügyfélorientált, etikus értékrend,
– közép-és felsővezetői kapcsolati tőke előny

Amit kínálunk:

– Hosszú távú munkalehetőséget.
– Kihívásokkal teli, változatos munkakört.
– Nagyfokú önállóságot.
– Versenyképes, teljesítményarányos fizetést.
– Határozatlan idejű munkaszerződést, rugalmas beosztással

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30