Felsővezetői asszisztens (HÉ-8992)

2018-11-06-Budapest-Adminisztráció/Back office
Multinacionális partnercégünk Felsővezetői asszisztens pozícióba keresi jövőbeli munkatársát!
Feladatok:

• Klasszikus felsővezetői asszisztencia biztosítása az igazgató számára
• Megbeszélések, konferenciák és utazások megszervezése és előkészítése
• Felsővezetők napi munkájának támogatása
• Telefonhívások fogadása, üzenetek kezelése
• Határidők figyelése, határidős és ad-hoc feladatok gyors és precíz elvégzése
• Üzleti partnerek, vendégek fogadása
• Külső megkeresések fogadása, általános tájékoztatások kiadása
• Megbeszéléseken való részvétel, jegyzetek, emlékeztetők, összefoglalók készítése

Elvárások:

• Felsőfokú végzettség
• Magas szintű az angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
• Minimum 3 éves felsővezetői asszisztensként szerzett munkatapasztalat
• Szívesen dolgoznál multinacionális környezetben és nemzetközi mentalitású csapatban
• MS Office programokat magas szintű ismerete
• Proaktivitás, határozott fellépés, jó kommunikációs- és problémamegoldó készség

Amit kínálunk:

• Inspiráló munkakörnyezet
• Stabil háttérrel rendelkező, dinamikusan növekvő cég
• Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége
• Versenyképes kompenzációs csomag

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30