Könyvelő (SZJ-8988)

2018-11-05-Budapest-Könyvelés/Pénzügy
Multinacionális ügyfelünk részére keresünk tapasztalt kollégát Könyvelő pozícióba
Feladatok:

• A teljes NTP (=Non-trade portal) folyamat (kimenő/bejövő workflow, dokumentáció, szerződések), illetve a törzsadatok karbantartása
• Adóbevallások elkészítése és beküldése, adóelőleg-kalkulációk
• Vegyes könyvelések és szükség esetén voucher könyvelések küldése
• Munkavállalókkal kapcsolatos hitelek, előlegek és adó utalások előkészítése, illetve a könyvelésük ellenőrzése
• Havi és éves zárásban való részvétel és cost accounting (hóvégi ciklusbeállítások, költséghelyek kezelése, korrekciók)
• Kapcsolattartás, szakmai segítségnyújtás és havi jelentések kiküldése a divízióvezetőknek
• Jövedelemelszámolás számla egyeztetése és támogatás a jövedelemelszámolás könyvelési vonatkozásaiban
• Tárgyi eszközökkel, beruházásokkal kapcsolatos teljeskörű ügyintézés (lekérdezések, leltárak stb.)
• Számlák ellenőrzése az áfa-bevalláshoz, a táblázatok elkészítése
• Egyéb bevallások (NÉBIH, BKIK, NAK) és KSH riportok elkészítése

Elvárások:

• Felsőfokú végzettség Business Administration/Közgazdaságtan/Pénzügy/Könyvelés területen
• Magas szintű MS Office ismeretek (Excel)
• Könyvelési területen szerzett legalább 2 éves tapasztalat
• Angol nyelvtás előny!
• Kiváló interperszonális és együttműködési képességek
• Magas szintű analitikus és számolási készségek
• Részletekre való odafigyelés, multi-tasking

Amit kínálunk:

• Versenyképes juttatási csomag
• Folyamatos fejlődési lehetőség
• Modern, fiatalos munkakörnyezet

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30