Területi kontroller (HÉ- 8961)

2018-11-15-Budapest-Könyvelés/Pénzügy
Keressük Területi kontroller pozícióba leendő munkatársunkat, aki szívesen tartozna egy stabil, de folyamatosan fejlődő, nemzetközi környezetben és különleges, hazánkban egyedülálló iparágban működő vállalathoz.
Feladatok:
• Az operatív működéshez kapcsolódó jelentések, elemzések készítése
• Üzleti tervezés, rendszeres és ad-hoc riportok készítése
• A költséggazdák, szakterületi igazgatóságok részére aktív döntéstámogatás biztosítása
• Pénzügyi tervek elkészítése
• Pénzügyi tervektől való eltérések kimutatása, az okok feltárása, magyarázata
• A vállalat kontrolling rendszerének működtetése, folyamatos fejlesztése

Elvárások:
• Felsőfokú pénzügyi/gazdasági végzettség
• Legalább 1 éves kontrolling tapasztalat
• Alapszintű angol nyelvismeret
• Erős vállalati számviteli tapasztalat
• Komplex látásmód, logikus, analitikus gondolkodás
• Erős problémamegoldó készség
• Excel magas szintű felhasználói ismerete

Előnyt jelenthet:

• Mérlegképes könyvelői végzettség
• Középfokú angol nyelvtudás
• Access magas szintű felhasználói ismerete

Amit kínálunk:
• Folyamatos képzési, fejlődési lehetőség
• Versenyképes jövedelem
• Kulturált munkakörnyezet

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30