Alkalmazás rendszergazda (SE- 8922)

2018-09-28-Budapest-IT/Telekom
Jelentős méretű IT projekteket (állami és versenyszférából érkező) szállító partnerünk számára keresünk Alkalmazás rendszergazdát. Hazai jelenlét mellett komoly fókusz van a nemzetközi porondon is.
A cég sok éves múlttal rendelkezik, büszkék arra, hogy rövid határidőre sikerült leszállítaniuk robosztus rendszereiket.
Téged keresünk:

● ha része szeretnél lenni egy innovatív szellemiségű, fiatalos csapatnak,
● ha érdekelnek az új technológiák és nyitott vagy a tanulásra, fejlődésre
● ha szereted a kihívásokat,
● ha magas kvalitású szakértőkkel szeretnél dolgozni,
● ha szereted az önállóságot és a kreatív munkát,
● ha érdekelnek a nagy rendelkezésre állású, nagy terhelésű rendszerek,

Főbb feladatok

● Alkalmazás üzemeltetésben való aktív részvétel
● Rendszerek megfelelő működésének napi ellenőrzése és optimalizációja
● Hibakeresés, hibajavítás
● Aktív részvétel az új megoldások és folyamatok bevezetésében
● Csapatmunka elősegítése és támogatása

Elvárások

Szakmai elvárás:

● Felsőfokú műszaki vagy releváns technikai ismeretek
● Legalább 2 éves nagyvállalati környezetben működő, magas rendelkezésre
állású rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
● A következő szoftverek többségének üzemeltetésében szerzett jártasság:
Atlassian szoftverek (JIRA, Confluence, Bitbucket, stb.), SVN, OpenLDAP, Git,
LAMP, Google Suites

Előny:

● Hasonló munkakörben és környezetben szerzett releváns tapasztalat
● Középfokú angol nyelvismeret
● Linux üzemeltetés, script írás az alábbi nyelvek valamelyikén: bash, php,
python, stb.
● L1, L2, L3 support nyújtásában szerzett tapasztalat
● Alapszintű Oracle ismeretek

Személyiségre vonatkozó elvárások:

● Elemző, tervező készség, rendszerszemlélet
● Önfejlesztés, tanulási hajlandóság
● Proaktív, rugalmas hozzáállás, nyitottság
● Csapatjátékos személyiség

Amit kínálunk:

● Változatos hazai és nemzetközi projektek a legmodernebb technológiákra
alapozva (Enterprise környezet)
● Üzletileg kritikus, magas rendelkezésre állású IT rendszerek támogatása
● Komplex, felelősségteljes munka a rendszerek fejlesztésében
● Szakmai képzéseken, konferenciákon való részvételi lehetőség
● Stabil vállalat, fiatalos munkahely
● Dinamikus, szakmailag tapasztalat, széles látókörű kollégák, csapat, vezetőség
● Jól megközelíthető, felszerelt, modern iroda
● Versenyképes bérezés

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30