Áruházvezető (Cegléd) - (TV-8907)

2018-12-10-Cegléd-Egyéb
A magyarországi műszaki kereskedelmi piac egyik vezető szereplőjének megbízásából keresünk tapasztalt jelölteket a következő pozícióba: Áruházvezető
Feladatok:

• Az áruházi csapat irányítása, motiválása;
• Értékesítési célok megvalósítása meghatározott értékesítési tervek alapján;
• Az áruház napi operatív működésének irányítása, kapcsolódó szervezési és adminisztrációs feladatok ellátása;
• Készlet kezelése;
• Az áruházi arculat megjelenések felügyelete;
• Számlázás, megrendelés, bevételezés;
• Vásárlók kifogástalan kiszolgálásának biztosítása.
• Szakmai irányítás és iránymutatás a kollégáknak
• Napi és havi tervszámok teljesítése és az eredmények riportálása

Elvárások:

• Műszaki érdeklődés;
• Középfokú kereskedelmi végzettség;
• Kereskedelemben szerzett vezetői tapasztalat;
• Értékesítés orientált vezetési és döntéshozatali képesség;
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel);
• Gyorsaság, hatékonyság, terhelhetőség.

Amit kínálunk:

• Kötetlen munkaidő
• Versenyképes jövedelem
• Folyamatos szakmai fejlődés
• Stabil cégháttér
• Fiatalos, dinamikus csapat
• Hosszú távú munkalehetőség

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30