SAP Szakértő (TN-8941)

2018-10-04-Budapest-IT/Telekom
Magyarország egyik legnagyobb műszaki áruházlánca keres csapatába SAP Szakértőt.
Főbb feladatok:

SAP rendszer napi (éles) üzemeltetésével kapcsolatos feladatok ellátása, összefogása (elsősorban MM, SD modulok vonatkozásában) egy 3 fős csapat tagjaként
A cég egyéb kereskedelmi rendszereinek megismerése, üzemeltetése, a kereskedelmi rendszerekhez kapcsolódó üzleti és szervezési feladatok ellátása
Üzleti folyamatok felmérése, fejlesztési projektek koordinációja, specifikációk kidolgozása és tesztelése, fejlesztési státuszok kezelése
Az alkalmazási rendszerek felhasználóinak folyamatos támogatása, segítségnyújtás a rendszerrel kapcsolatban felmerülő problémák és kérdések kezelésében
Kapcsolattartás a key userekkel, a szoftver beszállítókkal, és a külső tanácsadókkal
Adatelemzés, riportok készítése
Szükséges dokumentációk elkészítése (folyamat, alkalmazás beállítások, specifikáció, tesztlap, programdokumentáció)
Jogosultsági javaslattétel
Kapcsolódó, nagy volumenű IT projektekben való aktív részvétel

Amire szükséged van a pozíció betöltéséhez:

Informatikai vagy gazdasági területen szerzett egyetemi vagy főiskolai diploma
Vállalatirányítási rendszerek magas szintű ismerete
Hasonló munkakörben szerzett többéves tapasztalat (például ERP szakértő, tanácsadó/belső SAP támogató)
Adatbázis-kezelésben való jártasság
Magas szintű rendszerszemlélet
Precíz, igényes munkavégzés
Kiváló problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:

SAP FI, CO modulokban való magas szintű jártasság
SAP bevezetési projektben szerzett tapasztalat
Kereskedelmi vállalatnál szerzett tapasztalat, kereskedelmi folyamatok ismerete
Társalgási szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem
Felelősségteljes pozíció
Stabil cégháttér, fiatalos, dinamikus csapat

Lokáció:
Veszprém

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30