SAP WM Superuser (TN-8940)

2018-12-05-Budapest-IT/Telekom
Magyarország egyik legnagyobb műszaki áruházlánca keres csapatába SAP WM Superuser-t.
Főbb feladatok:

• SAP WM modul implementációja és karbantartása
• WM konfiguráció
• Kapcsolódó vállalati belső logisztikai informatikai rendszerek közti elektronikus adatcsere kialakítása és karbantartása
• Adatcsere biztosítása külsős futár és szállítmányozó cégek vállalatirányítási rendszereivel
• A WM-felhasználók oktatása és támogatása
• Folyamatfejlesztésre irányuló kezdeményezések megfogalmazása, menedzsmentje
• Üzemeltetés, hibaelhárítás
• Rendszer dokumentáció karbantartása
• Adatfeldolgozás az automatizált jelentések készítéséhez és a raktári műveletekhez kapcsolódó KPI-k előállításához
• SQL lekérdezések és elemzések elkészítése

Amire szükséged van a pozíció betöltéséhez:

• Legalább 3 éves szakmai tapasztalat SAP WM rendszerekkel és raktári IT infrastruktúrák használatában
• Csapatjátékos hozzáállás, ügyfélorientált gondolkodásmód
• Raktári és szállítási KPI-ok átfogó ismerete és képesség az adatok elemzésére
• Elhivatott, tettrekész személyiség, aki képes komplex, gyorsan változó környezetben dolgozni, gyakran változó prioritásokkal
• Határidő-orientált munkavégzés
• Adatbázis-kezelésben való jártasság
• Magas szintű rendszerszemlélet
• Precíz, igényes munkavégzés
• Kiváló problémamegoldó képesség
• Megbízhatóság és önálló munkavégzés képesség

Amit kínálunk:
• Versenyképes jövedelem
• Felelősségteljes pozíció
• Stabil cégháttér, fiatalos, dinamikus csapat

Lokáció:
Veszprém; Páty

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30