IT Helpdesk munkatárs (SE-8902)

2018-10-18-Alsónémedi-IT/Telekom
Magyarország egyik legrégebb óta jelen lévő, vezető kiskereskedelmi lánca számára keresünk IT Helpdesk munkatárs pozícióba szakembereket.
Főbb feladatok

Informatikai eszközök üzemeltetetése, karbantartása
Kapcsolattartás az áruházakkal, támogatásuk a központ részéről
A beérkező problémák megoldása, szükség esetén továbbítása a következő támogatási szintre
Bevezetésre kerülő programok tesztelése, hibalisták összeállítása
Kapcsolattartás a társosztályokkal és az osztrák leányvállalattal
Egyéb, a Helpdesk munkájába tartozó operatív feladatok ellátása

Elvárások

Középfokú informatikai végzettség (felsőfokú előnyt jelent)
Kommunikációs szintű német vagy/és angol nyelvtudás
MS Office, Linux, Windows, SQL ismerete
B kategóriás jogosítvány
Több műszakos műszakrend vállalása
Nagyfokú önállóság
Ügyfél-orientáltság, segítőkészség
Jó kommunikációs készség
Pontos, felelősségteljes munkavégzés

Munkavégzés helye:
Alsónémedi

Amit kínálunk

Fejlődési lehetőség
Hosszú távú, stabil munkahely egy biztos bázisú, német tulajdonú cégcsoportnál
Utazás támogatása saját gépjárművel történő bejárással a munkarend miatt
Cafeteria, étkezési hozzájárulás

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30