Linux rendszermérnök (KA-8901)

2018-10-17-Budapest-IT/Telekom
Partnerünk küldetése, hogy komplex infokommunikációs szolgáltatásokat nyújtson a közép-és nagyvállalati, és intézményi ügyfélkör számára. Nemcsak részfeladatokra nyújt professzionális megoldást, hanem átfogó választ kínál az összetett üzleti kihívásokra is, biztosítva az ügyfelek informatikai és távközlési igényeinek teljes körű kielégítését.

Partnerünk jelenleg új munkatársat keres a Műszaki Igazgatóságának üzemeltetési csapatába, Linux Rendszermérnök pozíció betöltésre.

Feladatok:

• Linux rendszerek tervezése, telepítése, üzembe helyezése, üzemeltetése, frissítése, karbantartása, monitorozása, hibák keresése és elhárítása, ügyféligények felmérésére, dokumentációk frissen tartása.

Elvárások:

• Szakirányú felsőfokú végzettség (akár LFCE);
• Linux hálózati ismeretek;
• Önálló, precíz munkavégzés;
• Ügyfél és megoldásközpontú szemlélet;
• Nyitottság, kezdeményezőképesség;
• Csapatszellem;
• Középfokú angol nyelvtudás.

Előnyök:

• RHCE, LFCE vagy ezzel egyenértékű tanúsítás;
• Többcéges, többéves üzemeltetési tapasztalat;
• Konfigurációs menedzsment tapasztalat (ansible, puppet, stb.);
• Szkript írás készség valamely ismert szkript nyelvben (bash, python, stb.);
• IT biztonsági szemlélet

Mit kínálunk?

• Rugalmas munkaidőt;
• Betanulási időszakot követően, heti 1 nap távmunka lehetőséget;
• Vidám, családias munkahelyi légkört;
• Kreatív ötletek megvalósításának lehetőségét;
• Kiemelkedő juttatási csomagot.

Munkavégzés helye: Budapest

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30