Junior IT Service Delivery Szakértő (TB-8895)

2018-09-13-Budapest-IT/Telekom
Pénzügyi szektorban tevékenykedő partnercégünk Junior IT Service Delivery Szakértő pozícióba keres kollégát budapesti irodájába.
Feladatok:

• IT beszállítók szerződésszerű teljesítéseinek rendszeres ellenőrzése.
• Beszállítók értékelése.
• IT beszállítói szerződések, IT szabályzatok rendszeres felülvizsgálata, frissítése.
• Kapcsolattartás az IT beszállítókkal, tevékenységek megrendelése, belső oldali megszervezése, elvégzett feladatok ellenőrzése.
• IT terület beszerzéseinek koordinálása, ellenőrzése.
• IT terület projektjeinek vezetése.
• Kapcsolattartás az Aegon Asset Management tagvállalataival IT projektekhez kapcsolódóan.
• Részvétel a Társaság IT stratégiájának kialakításában.
• IT-hoz kapcsolódó nyilvántartások naprakészen tartása.
• Kollégák IT természetű problémáinak koordinálása a szolgáltatókkal.

Elvárások:
• Felsőfokú végzettség,
• Tárgyalóképes angol,
• IT területen eltöltött minimum 2 – 4 éves szakmai tapasztalat,
• Alapvető ismeretek középvállalati informatikai infrastruktúrával kapcsolatban,
• Pontos, rendszerető személyiség,
• Magas szintű kommunikációs készségek.

Előnyök:
• IT auditori tapasztalat,
• ITIL v3 vagy CISA vizsga.

Rád van szükségünk, ha:
• képes vagy önállóan és felelősségteljesen dolgozni és,
• szeretnél egy biztos hátterű, elismert társaság munkatársa lenni.

Amit kínálunk:
• barátságos légkör, fiatalos csapat,
• nemzetközi nagyvállalati környezet,
• komplex, felelősségteljes munka,
• versenyképes fizetés,
• önálló munkavégzés, új terület kialakításával járó kihívás,
• folyamatos szakmai fejlődés.

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30