Adózási Szakreferens (SZJ-8888)

2018-09-10-Budapest-Könyvelés/Pénzügy
Keressük Adózási szakreferens pozícióba leendő munkatársunkat, aki szívesen tartozna egy stabil, de folyamatosan fejlődő, nemzetközi környezetben és különleges, hazánkban egyedülálló iparágban működő vállalathoz.
Feladatok:

• ÁFA, társasági adó, helyi adók, egyéb társasági adónemek vonatkozásában az adózási feladatok teljeskörű ellátása
• Fenti adónemek tekintetében a szükséges dokumentálás, nyilvántartások vezetése
• Adózással kapcsolatos hazai, uniós és nemzetközi jogszabályok, hatósági előírások változásainak figyelemmel kísérése, azok alkalmazása
• Adóhatósági kapcsolattartás, adóadóellenőrzésekben való részvétel
• Magyar és angol nyelvű szakmai anyagok, adóhatósági állásfoglalás-kérések készítése
• Adózási kérdésekben a szakterületek támogatása
• Vállalati adótervezésben való közreműködés
• Szerződések, belső szabályzatok véleményezése
• Közbeszerzésekben pénzügyi referensi feladatok ellátása

Elvárások:

• Felsőfokú szakirányú végzettség
• Adótanácsadói képesítés
• Adójogszabályok naprakész ismerete
• Legalább 3 év szakmai gyakorlat adózási területen
• Felhasználói szintű számítógépes ismeret
• Középfokú angol szakmai nyelvtudás (elsősorban írásban)
• Konfliktuskezelő képesség, terhelhetőség, precizitás, szolgáltatói szemléletmód

Amit kínálunk:

• Folyamatos képzési, fejlődési lehetőség
• Versenyképes jövedelem
• Stabil hátterű, innovatív cég
• Kulturált munkakörnyezet

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30