Industrial Sales Engineer (JGI-8867)

2018-08-27-Budapest-Mérnöki
A Jobsgarden Industry divíziója keres világszerte ismert, vezető multinacionális megbízója számára Industrial Sales Engineer munkatársat.
Feladatok:

• új ügyfelek és piaci szegmensek felkutatása
• értékesítési lehetőségek vizsgálata, elemzése, speciális igények kutatása, értékesítési tevékenység ellátása
• új projektek felkutatása, azok kezelése és nyomonkövetése
• értékesítéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok
• piaci folyamatok alakulásának vizsgálata
• ajánlatok és megrendelések elkészítésében való részvétel

Elvárások:

• minimum 3 éves sales szakmai tapasztalat multinacionális vállaltnál
• felsőfokú villamosipari végzettség
• UPS és/vagy akkumulátortechnikákban való jártasság előny
• tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
• önálló munkavégzés, valamint munkavégzés csapatban is
• erős értékesítési és kapcsolatépítési képesség
• gépjármű-vezetői engedély
• magabiztos számítógépes gyakorlati ismeret (MS-Office)

Amit kínálunk:

• versenyképes jövedelem jól működő bónuszrendszerrel
• modern munkakörnyezet új építésű irodánkban
• munkavégzést hatékonyan segítő IT háttér
• cégautó magánhasználatra is
• változatos feladatok, szakmai fejlődési lehetőség
• folyamatos sales és műszaki képzések

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, Word formátumú önéletrajzát a pozíció megnevezésével a daniel.fodor@jobsgarden.hu e-mail címre várjuk.

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30