Senior Termékköltség Controller (SZJ - 8814)

2018-08-02-Eger-Egyéb
Multinacionális partnercégünk Senior Termékköltség Controller pozícióba keresi jövőbeli munkatársait!
Milyen feladatokat kell ellátnod?

– Termékek önköltségének kalkulációja (elő-, utókalkulációk)
– Terv/tény költségelemzések készítése, eltérések okainak elemzése, magyarázata
– Projektek gazdaságossági számítása
– Költségcsökkentési projektekben való részvétel
– Együttműködés a vállalat osztályaival
– Kapcsolattartás az anyacéggel és a központi controlling osztállyal

A pozíció betöltéséhez szükséges elvárások

– Felsőfokú gazdasági végzettség
– Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelv ismerete
– Gyors, pontos, precíz munkavégzés
– Önálló munkavégzésre és csapatmunkára való alkalmasság
– Min. 3-5 éves, hasonló területen szerzett tapasztalat
– Autóipari releváns tapasztalat
– Műszaki érdeklődés
– Proaktivitás
– Felhasználó szintű Microsoft Office és SAP ismerete

Amit kínálunk:

– Versenyképes juttatási csomag,
– 13. havi bér,
– önkéntes nyugdíjpénztári tagság és egészségpénztári tagság,
– ingyenes vagy kedvezményes sportolási lehetőségek,
– étkezési hozzájárulás,
– céges szerződéses buszjárat használata,
– munkába járás költségének támogatása,
– dolgozói mobiltelefon program,
– iskolakezdési támogatás,
– egyéb szociális juttatások.

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30