Senior Adózási Szakértő (SZJ-8805)

2018-07-31-Budapest-Könyvelés/Pénzügy
Nemzetközi partnerünk megbízásából tapasztalt jelentkezőket keresünk a következő pozícióba: Senior Adózási Szakértő
Feladatok:

• Az adózási folyamat napi szintű végrehajtása cégünk számára, ezen folyamatok dokumentálása, fejlesztése, ellenőrzése
• Szabályzatok elkészítése, azok naprakészen tartása
• Az adóbevallások elkészítése, ellenőrzése, a havi zárásból eredő adózási tevékenységek, ezek egyeztetésének (könyvelések, kalkulációk) végrehajtása.
• Kiemelten fókuszálva az ÁFA, Tao, Távközlési különadó, Innovációs hozzájárulás, reprezentáció, egyéb juttatások, transzferár dokumentációkra
• Fenti adók kalkulációja, ellenőrzése, feladatok koordinálása, optimalizációk
• Könyveléssel és adózással kapcsolatos felvilágosítások nyújtása a kollégák részére. (szóban és írásban egyaránt)

Elvárások:

• Tapasztalat vezetőként, valamint adózási területen eltöltött néhány év
• Adótanácsadói végzettség
• Tárgyalóképes angol nyelvismeret
• Számviteli törvény és adó jogszabályok naprakész ismerete

Amit kínálunk:

• Skandináv munkakultúra
• Önképzési- és sportolási lehetőségek
• Otthoni munkavégzés lehetősége

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30