QA Engineer (KA-8804)

2018-08-27-Budapest-IT/Telekom
Megbízónk nemzetközileg is elismert magyar tulajdonban lévő multinacionális szoftverfejlesztő cég, amelynek budapesti irodájába keresünk új munkatársakat.
QA Engineer
pozícióba.
Várjuk az ArchiCad vagy AutoCad területen jártás QA Engineer jelentkezését, aki szívesen dolgozna egy innovatív csapat tagjaként és az alábbi elvárások mindegyikének megfelelnek:

Elvárások:
– Építészmérnöki végzettséggel rendelkezel vagy folyamatban van
– Magabiztosan használod az ARCHICAD-et
– Középfokon beszéled az angolt
– Szeretnéd az új funkciókat elsőként megismerni, kipróbálni
– Nyitott vagy a tesztelési ismeretek elsajátítására
– Nem riadsz vissza a teljesen új megközelítések alkalmazásától és az új rendszerek tervezésétől
– Jó problémamegoldó és elemző vagy
– Képes vagy a pontos, precíz munkavégzésre és önálló döntéshozatalra
– Szívesen dolgozol csapatban

Előnyt jelent:
– Ismersz egyéb, elterjedt CAD rendszereket (AutoCAD, Revit)
– Van szoftvertesztelési területen szerzett tapasztalatod
– ISTQB minősítéssel rendelkezel

Amit a munkáltató kínál:
– Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége
– Feladatorientált szemlélet
– Inspiráló munkakörnyezet
– Versenyképes kompenzációs csomag

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30