Információbiztonsági szakértő (SE-8788)

2018-08-27-Budapest-IT/Telekom
Partnerünk, a hazai bankszektor jelentős képviselője megbízásából keresünk motivált kollégákat Információbiztonsági szakértő pozícióba. Ha szeretnél részt venni egy Magyarországon egyedülálló projektben, szenvedélyed az információbiztonság és szeretnéd átlátni egy bank működését, akkor téged keresünk.
Feladatok:

• információbiztonság irányítási rendszerek fejlesztése, információbiztonsági
eljárásrendek, szabályzatok és dokumentációk kialakítása
• IT biztonsági kontrollok fejlesztése, működtetése a biztonságos informatikai
környezet fenntartása érdekében
• Információs endszerek biztonságos működésének definiálása a vonatkozó
jogszabályok, valamint a releváns szabványok és belső szabályozók alapján
• IT biztonsági kockázatelemzési, kockázatkezelési feladatok végrehajtása
• BCP/DRP folyamatok tervezése
• Rendszeres IT biztonsági ellenőrzések tervezése, végrehajtása
• Informatikai biztonsági projektekben való közreműködés, információbiztonsági
megoldások elemzése és tervezése, fejlesztések biztonsági követelményeinek
meghatározása, alternatívák kockázatelemzése
• információbiztonsági sérülékenységek felderítése és ellenintézkedések
kidolgozása
• az információbiztonsággal kapcsolatos tudatosság építésében való részvétel
• audit adatszolgáltatások támogatása és koordinálása

Elvárások:

• Műszaki/informatikai főiskolai vagy egyetemi végzettség
• Pénzügyi szektorban és/vagy csoportszintű működésben, multinacionális
nagyvállalatnál szerzett tapasztalat
• Megbízható szakmai ismeretek operációs rendszerek, adatbázis kezelők,
hálózati eszközök tekintetében
• IT biztonsági koncepciók, megoldások ismerete (DLP, APT, tűzfal,
vírusvédelem, naplózás),
• biztonsági és kockázatmenedzsment szabványok és jó gyakorlatok ismerete
(OWASP, ISO 27001, COBIT, biztonságos fejlesztés, jogosultságkezelés és
hozzáférés-vezérlés stb.)
• Kockázatkezelési és elemzési készség
• Önállóság, strukturált gondolkodás, problémamegoldó készség,
• Megbízható, precíz munkavégzés
• Magas fokú biztonságtudatosság
• Kiváló szóbeli/írásbeli kommunikációs és dokumentáció képességek, jártasság
szabályzatok, eljárásrendek készítésében
• Csapatmunkában való részvétel
• 3-5 év szakirányú, IT biztonsági szakmai tapasztalat

Előnyt jelent
• pénzügyi folyamatok és szabályozás ismerete
• Szabványok ismerete (NIST, ISO), Hardening guideline-ok ismerete (CIS)
• Nemzetközi minősítés (CISA, CISM, CISSP, ISO27001)
• IT biztonsági auditok végrehajtásában szerzett tapasztalat
• információbiztonsági megoldások, architektúrák tervezésben szerzett
tapasztalat
• biztonságos alkalmazásfejlesztés projektekben szerzett tapasztalat
• modern információvédelmi módszerek ismerete

Amit kínálunk:

• versenyképes kompenzációs csomag
• dinamikus csapat
• fejlődési/előrelépési lehetőségek

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30