IT biztonsági munkatárs (SE-8787)

2018-08-27-Budapest-IT/Telekom
Partnerünk, a hazai bankszektor jelentős képviselője megbízásából keresünk motivált kollégákat IT biztonsági munkatárs pozícióba. Ha szeretnél részt venni egy Magyarországon egyedülálló projektben, szenvedélyed az információbiztonság és szeretnéd átlátni egy bank működését, akkor téged keresünk.
Feladatok:

• Információbiztonsági osztály által végzett feladatok végrehajtásának támogatása
• Információbiztonság irányítási rendszerek fejlesztésével, információbiztonsági eljárásrendek, szabályzatok és dokumentációk kialakításával kapcsolatos feladatok támogatása
• Informatikai beszállítóval történő kapcsolattartás
• IT biztonsági szakterület által vezetet nyilvántartások aktualizálása
• IT biztonsági ellenőrzésének végrehajtásával kapcsolatos feladatok támogatása
• audit adatszolgáltatások támogatása és koordinálása
• IT biztonsági projektek követésének, felügyeletének támogatása

Elvárások:

• Informatikai vagy hasonló területen végzett egyetemi/főiskolai tanulmányok
• Microsoft Office jártasság
• Felelősségteljes munkavégzés, a szervezet különböző részegységeivel való együttműködés képessége
• Jó kommunikációs készség, proaktív személyiség
• Csapatmunkában való részvétel
• Pályakezdő, Informatika /IT biztonság területén szerzett 0-2 éves tapasztalat

Előnyt jelent
• Informatikában, illetve információbiztonsági témakörökben szerzett jártasság

Amit kínálunk:

• versenyképes kompenzációs csomag
• dinamikus csapat
• fejlődési/előrelépési lehetőségek

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30