Banki SQL/Riporting szakértő (SE-8421)

2018-04-25-Budapest-IT/Telekom
Partnerünk, a hazai bankszektor jelentős képviselője megbízásából keresünk motivált kollégákat Banki SQL/Riporting szakértő pozícióba. Ha szeretnél részt venni egy Magyarországon egyedülálló projektben, szenvedélyed a riportkészítés és szeretnéd átlátni egy bank működését, akkor téged keresünk.
Feladatok:

• az adatvagyon kiaknázása, ad-hoc és standard riportok készítése Oracle BI keretrendszer segítségével
• üzleti elemzőként részvétel az épülő új adattárház megvalósításában
• az Adattárház Programban külső szállítói csapatokkal együttműködni, a megvalósítás során a Bank érdekeit képviselni
• új kollégák betanítása, mentorálása

Elvárások:

• SQL és riportfejlesztési ismeretek
• felsőfokú szakirányú végzettség (informatikai és / vagy közgazdasági)
• 1-3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
• adattárház környezet és adattárház kiaknázó eszköz ismerete

Előny:

• informatikai, valamint banküzemi és pénzügyi ismeretek (kockázatkezelés, kontrolling, pénzügy, számvitel, CRM);
• adatminőség menedzsmentben, IT fejlesztési és üzemeltetési területen szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

• versenyképes kompenzációs csomag
• nagyfokú szakmai önállóság, területek közötti rotáció
• fiatalos, dinamikus csapat
• fejlődési lehetőségek, képzések, tréningek (Oracle stratégiai partner, BI akadémia)

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30