Java fejlesztő (ESB ismerettel) (TN-8450)

2018-05-18-Budapest-IT/Telekom
Banki ügyfelünk részére keresünk szakembert Java fejlesztő munkakörbe.
Feladatok

• ESB folyamatok kialakítása és implementálása.
• Java-s alkalmazások karbantartása és fejlesztése.
• Folyamatos interakció a futó projektek szereplőivel (felhasználók, IT üzleti elemzők).
• Feladatkezelés és státuszadás agilis módszertani együttműködés alapján, illetve vízesés modell szerint.

Elvárások:

Legalább 3 éves fejlesztői tapasztalat.
• ESB tervezési és kialakítási tapasztalat.
• SOA gyakorlat.
• Web Services ismeret.
• Middleware eszköz használata.
• Integrációs környezet használatában, kialakításában szerzett tapasztalat.
• Java ismeret (legalább Java 7-es környezetben).
• Javascript.
• SQL nyelv és adatbázis ismeretek (ORACLE).
• Design Patternek ismerete.
• XML file-ok, üzenetek előállítása, kezelése.
• Csapatban való munkavégzés képessége.
• Analitikus gondolkodásmód.
• Angol nyelvtudás.

Előny:

• BPEL ismeret.
• ESB Glassfish.
• ORACLE Flexcube tapasztalat.
• MQ ismeret.
• JDeveloper ismeret.
• Agilis módszertan tapasztalat.
• Felsőfokú végzettség.

Amit kínálunk:

• Versenyképes fizetés
• Lehetőség új technológiák megismerésére, digitális újdonságok
• Kihívásokkal teli és felelősségteljes munka.
• Fejlődési és szakmai képzési lehetőségek.
• Kedvezményes sportolási lehetőség.
• Támogató, barátságos cégkultúra, jó hangulatú csapat.
• Karrierlehetőség Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő pénzintézeténél.

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30