AngularJS, Frontend fejlesztő (SE-8279)

2018-05-07-Budapest-IT/Telekom
Jelentős méretű IT projekteket (állami és versenyszférából érkező) szállító partnerünk számára keresünk AngularJS, Frontend fejlesztőket. Hazai jelenlét mellett komoly fókusz van a nemzetközi porondon is.
A cég sok éves múlttal rendelkezik, büszkék arra, hogy rövid határidőre sikerült leszállítaniuk robosztus rendszereiket.
A fejlesztők scrum csapatokban dolgoznak, így hasznos, ha van ilyen irányú ismereted, tapasztalatod.
Főbb feladatok

● Üzleti elemzőkkel, fejlesztőkkel, tesztelőkkel folyamatosan együttműködés
● Frontend fejlesztés AngularJS keretrendszerben
● Kommunikáció REST szolgáltatásokon keresztül

Elvárások

Szakmai elvárás:

● HTML CSS, JavaScript elmélyült ismerete
● Angular JS vagy Angular 4 ismerete
● REST szolgáltatások ismerete
● Angular Frontend fejlesztési tapasztalat 3+ év
● GIT vagy SVN verziókövető rendszer ismerete
● Angol nyelvismeret (szaknyelvi szövegek olvasása, írása)
● Apache vagy Nginx alapos ismerete (configuráció, proxy, loadbalancing…stb)
● Node.JS ismeret

Előny:
● jQuery ismerete
● Angular 4 tapasztalat
● TypeScript ismerete
● Webes rendszerek tesztelésében szerzett tapasztalat

Személyiségre vonatkozó elvárások:

● Rendszerszintű gondolkodásmód
● Proaktív, kreatív és innovatív szemlélet
● Önálló és csapatban való munkavégzés

Amit kínálunk:

● Változatos hazai és nemzetközi projektek a legmodernebb technológiákra alapozva (Enterprise környezet)
● Üzletileg kritikus, magas rendelkezésre állású IT rendszerek fejlesztése
● Komplex, felelősségteljes munka a rendszerek fejlesztésében
● Szakmai képzéseken, konferenciákon való részvételi lehetőség
● Stabil vállalat, fiatalos munkahely
● Dinamikus, tapasztalat csapat, vezetőség
● Jól megközelíthető, felszerelt, modern iroda
● Versenyképes bérezés

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30