Key Account Manager (SZJ-7952)

2018-05-17-Budapest-Értékesítés/Marketing
Több, mint 60 éves múltra visszatekintő, szállítmányozással foglalkozó multinacionális partnerünk számára kollégát keresünk a következő munkakörbe: Key Account Manager
Jövőbeni feladatai:

• A Társaság által nyújtott logisztikai szolgáltatások értékesítése
• Meglévő üzleti kapcsolatok gondozása, fejlesztése, rendszeres ügyfél látogatás
• Értékesítés volumenének növelése
• Új üzleti kapcsolatok kiépítése
• Ajánlatok, árkalkulációk készítése és után követése
• Telefonos és személyes egyeztetés az ügyfelekkel
• A Társaság képviselete személyes tárgyalásokon és elektronikus tendereken
• Szerződések előkészítése, vonatkozó adminisztrációk és statisztikák teljesítése
• Társosztályokkal való szoros együttműködés

Amit cserébe kínálunk:

• Cafeteria juttatás
• Bónusz rendszer
• Céges telefon
• Céges autó
• Professzionális munkakörnyezet

Elvárások:

• Szolgáltatások értékesítése területén megszerzett 2-3 éves, releváns szakmai tapasztalat
• Szállítmányozási terület szakmai ismerete
• Tárgyalóképes angol nyelvtudás
• Felsőfokú végzettség
• Kiváló kommunikációs készség
• Cél és teljesítmény orientált munkavégzés
• Projekt szemlélet
• Jogosítvány, aktív autóvezetői tapasztalattal

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30